Balie do schładzania z wkładem akrylowym

BALIE DO SCHŁADZANIA Z WKŁADEM AKRYLOWYM

BALIE DO SCHŁADZANIA Z WKŁADEM AKRYLOWYM

BALIE DO SCHŁADZANIA Z WKŁADEM AKRYLOWYM

Wymiary:

Wysokie, owalne balie do sauny / łazienki wykonywane z olchy, modrzewia, dębu lub drewna egzotycznego iroko / kambala (inne gatunki na indywidualne zamówienia). Wymiary 100x78x100 (jednomiejscowa S100r/ S100w) lub 140x78x100 cm (S140w dwumiejscowa). Balie S100r posiadają proste ściany (wymiary na górze takie same jak na dole) i regulacje obręczy w standardzie. Balie S100w o klasycznym kształcie z lekko skośnymi ścianami (wymiary na górze większe niż na dole) nie mają regulacji obręczy (dostępne jako opcja za dopłatą). Balie dostępne są z wkładem akrylowym w kolorze białym lub kremowym, z pełnym systemem przelewowym (mechanizm z pokrętłem w baliach jednosoobowych S100r/S100w, zwykły korek w baliach dwuosobowych S140w). Wkład posiada wyprofilowane siedziska / stopnie zejściowe z jednej lub obu stron w zależności od modelu. Drewno impregnowane olejem (dąb, iroko) lub lakierowane (olcha, modrzew), możliwość dodatkowego bejcowania na inny kolor i zamówienia pokrywy ze sklejki. W komplecie schodki wejściowe z tego samego drewna. 

Pozostałe elementy wyposażenia:

  • Ceny brutto, bez kosztów dostawy.
  • Orientacyjne koszty dostawy na terenie kraju od 150 zł netto – przesyłka paletowa (mogą ulegać zmianie). Ceny dostawy balii okrągłych ustalane oddzielnie.
  • Balie olchowe S100r są lakierowane.
  • Wszystkie balie i wanny mają obręcze nierdzewne, a te z wkładem akrylowym mają regulację obręczy w standardzie.
  • Dostępne kolory wkładów: balie S100r i S100wr biały i kremowy
  • Pokrywa ze sklejki do balii z wkładem akrylowym: + 250 zł
  • Parametry wszystkich wyrobów są orientacyjne. Możliwe wykonanie balii, wanien o innych wymiarach – kalkulacja indywidualna.

Umów się na darmową konsultację

Zachęcamy do skorzystania z możliwości darmowej konsultacji, która pozwoli ustalić Państwa potrzeby w zakresie naszej oferty.
DanishEnglishGermanPolish